Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 23.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

w Departamencie Finansowania i Zarządzenia Flotą
Obszar województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zadania:

  • Zarządzanie relacjami handlowymi i obsługa klientów flotowych,
  • Przygotowywanie ofert leasingowych oraz wynajmu długoterminowego dla klientów oraz salonów dealerskich,
  • Negocjowanie i zawieranie w zakresie kompetencji umów leasingowych,
  • Wyszukiwanie, pozyskiwanie, utrzymanie i klientów flotowych,
  • Kompletowanie dokumentacji, przygotowywanie wniosków leasingowych, przestrzeganie terminów aktualizacji limitów leasingowych w zakresie posiadanego portfela Klientów,
  • Aktywne oferowanie wszystkich produktów dostępnych w ofercie VW Leasing,
  • Współpraca z dealerami z grupy VW i pracownikami ze strony Importerów odpowiedzialnymi za działania flotowe,
  • Doradztwo finansowo- techniczne w zakresie doboru adekwatnego produktu finansowego,
  • Szkolenie sprzedawców z grupy VW w zakresie sprzedaży produktów finansowych dla klientów flotowych,
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży / planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży leasingowej i motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i inicjatywa,
  • Wysoka, jakość pracy,
  • Konstruktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny dostosowany do indywidulanych potrzeb,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole,
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu,
  • Dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia.

Na dokumenty aplikacyjne (CV) czekamy do dnia 21 grudnia pod adresem:

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Rondo ONZ 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”
Jednocześnie informujemy kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.
Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, jako administrator Pani/Pana danych osobowych, informuje, iż:
1)     dane Pani/Pana będą przetwarzane w celach związanych z prowadzonym procesem rekrutacji oraz archiwalnych,
2)     dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim,
3)     ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
4)     podanie danych jest dobrowolne.