Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży (FMCG, rynek tradycyjny)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

10 000–13 000
brutto / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - z branży FMCG poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Regionalnego kierownika sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • prowadzenie sprzedaży na rynku dystrybucji tradycyjnej i w sieciach lokalnych,
  • zarządzanie, rozwój i motywowanie podległego zespołu przedstawicieli handlowych,
  • udział w tworzeniu strategii sprzedażowej na podległym regionie,
  • inicjowanie projektów wspierających sprzedaż,
  • opracowywanie, realizacja i bieżąca kontrola budżetu promocyjnego,
  • bieżąca analiza rynku/ konkurencji,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym po w branży FMCG - warunek konieczny,
  • znajomość rynku tradycyjnego (dystrybutorzy, sieci lokalne),
  • doświadczenie we współpracy z klientem i prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i oczekiwane wyniki handlowe,
  • zdolność strategicznego myślenia i planowania długofalowego,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży krajowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • klarowny system prowizyjny,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • narzędzia pracy: samochód; służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Regionalny Kierownik Sprzedaży (FMCG, rynek tradycyjny), łódzkie