Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży (FMCG, rynek tradycyjny)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 00013 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - z branży FMCG poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Regionalnego kierownika sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych,

  • prowadzenie sprzedaży na rynku dystrybucji tradycyjnej i w sieciach lokalnych,

  • zarządzanie, rozwój i motywowanie podległego zespołu przedstawicieli handlowych,

  • udział w tworzeniu strategii sprzedażowej na podległym regionie,

  • inicjowanie projektów wspierających sprzedaż,

  • opracowywanie, realizacja i bieżąca kontrola budżetu promocyjnego,

  • bieżąca analiza rynku/ konkurencji,

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym po w branży FMCG - warunek konieczny,

  • znajomość rynku tradycyjnego (dystrybutorzy, sieci lokalne),

  • doświadczenie we współpracy z klientem i prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i oczekiwane wyniki handlowe,

  • zdolność strategicznego myślenia i planowania długofalowego,

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży krajowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • klarowny system prowizyjny,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • narzędzia pracy: samochód; służbowy, laptop, telefon komórkowy,

  • dodatkowe benefity pozapłacowe,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.