Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży FMCG

OLIMP LABS SP. Z O.O.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli handlowych na terenie ¼ Polski
  • Wyznaczanie celów, monitorowanie realizacji powierzonych zadań, organizacja pracy ,wsparcie i szkolenie, ocena wyników pracy(wizyty coachingowe ,wizyty kontrolne w sieciach handlowych)
  • Współtworzenie i wdrażanie polityki marketingowo – dystrybucyjnej na powierzonym regionie, realizowanie strategii oraz celów firmy w szczególności: analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów (sieci lokalne)
  • Organizacja oraz rozliczanie akcji promocyjnych u klientów
  • Wdrożenia nowych produktów do sieci handlowych
  • Nadzór nad realizacja zamówień sprzedażowych
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Sporządzanie ofert handlowych dla sieci
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Raportowanie swoich działań
  • Kontrola egzekucji należności od powierzonych klientów
  • Negocjacje warunków handlowych oraz bieżącej współpracy z powierzonymi klientami
  • Udział w targach , konferencjach wybranych sieci handlowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży FMCG
  • Doświadczenie w pracy z sieciami nowoczesnymi oraz tradycyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość sieci w kanale tradycyjnym
  • Znajomość Microsoft Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność, sumienność , entuzjazm i motywacja do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość jeżyka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Kartę SmartLunch
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Zapraszamy do współpracy osoby, które planują związać swój rozwój zawodowy i realizować swoje pasje w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

OLIMP LABS SP. Z O.O.

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Regionalny Kierownik Sprzedaży FMCG, warmińsko-mazurskie