Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży Fotowoltaiki

FinUp sp. Z o.o. sp. KomandytowaO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • budowa i zarządzanie siecią przedstawicieli handlowych
  • planowanie działań sprzedażowych
  • sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych
  • bieżące raportowanie

Nasze wymagania

  • znajomość branży oraz minimum jeden rok doświadczeń w sprzedaży rozwiązań fotowoltaicznych

To oferujemy

  • umowa B2B na wyłączność z możliwością sprzedaży własnej
  • narzędzia sprzedażowe takie jak: samochód służbowy + karta paliwowa
  • wynagrodzenie: część stała + system prowizyjny + system premiowy
  • uczestnictwo w programach motywacyjnych

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • prowizja + premia

FinUp sp. Z o.o. sp. Komandytowa

Sales Energy jest częścią Grupy SG. Działamy jako niezależna agencja nieustannie badając rynek fotowoltaiki w Polsce szukając najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Korzystając z usług Sales Energy Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie doboru rozwiązania, instalacji oraz obsługi wszelkich formalności.

Dodatkowo pomagamy w skorzystaniu z funkcjonujących programów wsparcia inwestycji w fotowoltaiki, jak również w skorzystaniu z atrakcyjnych form finansowania, dofinansowania inwestycji.

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze pośrednictwa finansowego pozawala nam odpowiednie dopasowanie takich rozwiązań do potrzeb klienta.

Obecnie znajdujemy się na etapie tworzenia struktur sprzedaży w nowym dla nas sektorze – OZE.

Regionalny Kierownik Sprzedaży Fotowoltaiki, świętokrzyskie