Regionalny Kierownik Sprzedaży Fotowoltaiki

INTEGRA FINANCE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

Sales Energy to multiagencja działającą na polskim rynku fotowoltaicznym. Jesteśmy częścią Grupy SG, aktywnie działającej od blisko 10 lat w branży outsourcingowej, finansowej oraz rozwiązań IT.

Zakres obowiązków:

  • budowa i zarządzanie siecią przedstawicieli handlowych
  • planowanie działań sprzedażowych
  • sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych
  • bieżące raportowanie

Wymagane doświadczenie:

  • znajomość branży oraz minimum jeden rok doświadczeń w sprzedaży rozwiązań fotowoltaicznych

Warunki współpracy:

  • umowa B2B na wyłączność z możliwością sprzedaży własnej
  • narzędzia sprzedażowe takie jak: samochód służbowy + karta paliwowa
  • wynagrodzenie: część stała + system prowizyjny + system premiowy
  • uczestnictwo w programach motywacyjnych

Aplikację prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy