Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

KINGSPAN sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Zakres obowiązków
  • Realizacja celow sprzedażowych
  • Promocja i sprzedaż produktów Kingspan Fasady
  • Budowanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów. Główną grupę stanowią inwestorzy, architekci, generalni wykonawcy
  • Doradztwo techniczne w zakresie promowanych produktów
  • Współpraca z działem obsługi klienta i komórkami organizacyjnymi Spółki
  • Prowadzenie szkoleń, seminariów i konferencji mające na celu promocję wyrobów spółki
  • Dokumentacja prowadzonej aktywności i wyników z wykorzystaniem systemu CRM
Wymagania
  • 2 letnie doswiadczenie na stanowisku handlowym
  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne)
  • Bobra znajomość rynku inwestycyjnego w Polsce. Szczególnie rynku okładzin elewacyjnych bedzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej – (AutoCad) bedzie dodatkowym atutem
  • Znajomość jezyka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację wewnatrz firmy. Praca w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość programów MS Office
Kluczowe kompetencje:
  • Orientacja na wyniki
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Orientacja na klienta
  • Elastyczność, dostosowanie się

Wyposażenie stanowiska

  • Komputer
  • Telefon
  • Samochód służbowy

Oferujemy możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy będącej liderem w branży.

If you are interested, please send your CV via Aplikuj button below.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy