Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

(rejon: Północ - Trójmiasto)

atmosferę jak w „home” oraz ciekawe zadania, a wśród nich:

  • wsparcie kierowników salonów w realizacji celów,
  • zarządzanie sprzedażą i kosztami w regionie,
  • koordynowanie działań związanych z otwarciami salonów sieci home&you (w tym: tworzenie harmonogramów, realizowanie zatowarowania salonów, zabezpieczenie towarów przed kradzieżą, szkolenia personelu),
  • nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji,
  • tworzenie i monitorowanie stosowania procedur operacyjnych,
  • współpraca z działami centrali home&you.

JEŚLI:

  • masz doświadczenie w branży retail na podobnym stanowisku,
  • jesteś gotowy do założenia działalności gospodarczej,
  • lubisz ludzi i budujesz z nimi pozytywne relacje,
  • skutecznie realizujesz założone cele,
  • doskonale planujesz i organizujesz czas pracy,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych,
  • a dodatkowo branża home decor wywołuje u Ciebie dreszczyk pozytywnych emocji

TA PRACA JEST DLA CIEBIE!

A PONADTO:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię,
  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku w swojej branży.

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy