Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Assa Abloy Opening SolutionsO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Assa Abloy to globalna i dynamiczna organizacja tworzona przez 49 000 osób pracujących w 70 krajach. Naszą misją jest budowanie bezpiecznego i otwartego świata przez wprowadzanie na rynek kontroli dostępów produktów innowacyjnych, wygodnych i niezawodnych. Do naszego zespołu szukamy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym i doświadczeniu, a jeśli razem z nami chcesz tworzyć bezpieczny i otwarty świat- aplikuj już dziś!

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie projektów i realizacja planów sprzedażowych z obszaru kontroli dostępów w rejonie Polski Północnej.
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Analiza i stały monitoring rynku pod kątem nowych możliwości,
  • Rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów,
  • Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie produktów i ich sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedażowych.

Wymogi:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży (preferowana specjalizacja to kontrola dostępu, systemy hotelowe lub IT),
  • Aktywne prawo jazdy kat. B,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie budowania portfela klientów i utrzymywania relacji biznesowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Język angielski na poziomie dobrym.

Oferta:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach,
  • Rozwój umiejętności zawodowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Telefon,
  • Samochód służbowy,
  • Laptop,
  • Umowa o pracę.
About ASSA ABLOY

Every day we help billions of people from all around the world feel safe, secure and experience a more open world. It’s our 49,000 people in 70 different countries who make this happen, we are proud to be a dynamic and inclusive organization. We are the global leader in access solutions and our innovations enable safe, secure and convenient access to physical and digital places. We are looking for candidates from a diverse range of backgrounds. As a part of our people development strategy, we encourage both internal and external applicants! Apply today!

Let´s create a safer and a more open world – together!

We kindly ask all candidates interested in the offer to submit your application online. Please note that we will contact only selected candidates.

Your CV should be annexed with a standard consent clause for the processing of your personal data in connection with the recruitment process. The clause should follow the following pattern: "I consent to the processing of my personal data for the purposes necessary for the recruitment process."

If you would like us to be able to consider your application in future recruitments, it is necessary to consent to the processing of your personal data in relation to future recruitments, according to the following pattern: "I consent to the processing of my personal data for the purposes necessary for the recruitment process as well as future recruitments."

Do CV należy dołączyć klauzulę ze zgodą na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z procesem rekrutacji. Klauzula powinna być zgodna z poniższym wzorem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy mogli rozważyć Pańską aplikację w przyszłych rekrutacjach niezbędnym jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w związku z przyszłymi rekrutacjami według poniższego wzoru: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy