Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Legrand Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu sprzedażowego w ramach struktury Działu Handlowego w Regionie Północnym (biuro w Trójmieście);

  • Rozwój sieci sprzedaży poprzez nawiązywanie długofalowej współpracy z Kluczowymi Klientami z obszaru dystrybucji i inwestycji w regionie;

  • Współtworzenie, wdrażanie i realizowanie strategii sprzedaży poprzez koordynację planów sprzedażowych i aktywne wspieranie zespołu w ich realizacji;

  • Kompleksowe zarządzanie aktywnościami podległych pracowników w ramach wyznaczonych priorytetów;

  • Podnoszenie efektywności i rozwój kompetencji twardych i miękkich podległego zespołu;

  • Analiza danych w CRM i raportach sprzedażowych, celem kontroli i usprawniania procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży;

  • Wsparcie w realizacji projektów strategicznych w Firmie.

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego i dystrybucyjnego;

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w strukturach sprzedażowych;

  • Kompetencje w zarządzaniu zespołem sprzedażowym;

  • Umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne;

  • Orientacja na wynik i determinacja do osiągania wyznaczonych celów;

  • Umiejętność pracy w oparciu o analizę danych jakościowych i ilościowych;

  • Wysoka świadomość biznesowa, umiejętność kierowania zespołem i nawiązywania kontaktów oraz orientacja na osiąganie wyników.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • Świadczenia socjalne: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa on-line/rozmowa bezpośrednia

4

Zatrudnienie

Legrand Polska Sp. z o.o.

Jeśli jesteś otwarta/otwarty na rozwój lubisz podejmować samodzielne decyzje i kreować nowe rozwiązania zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy