Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MAGNIFLEX POLSKAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Magniflex to marka pochodząca z przepięknej Toskanii i będąca światowym liderem w dziedzinie
zapewnienia zdrowego snu.

Nasza wizja to stworzenie każdemu człowiekowi warunków do wspaniałego życia,
opartego na najwyższym komforcie spania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zapraszamy Cię do budowania silnej pozycji Magniflex w Polsce, Twoje zadania to:

  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na podległym terenie (region północny z centralą w Gdańsku)
  • Sprzedaż do aktualnych partnerów handlowych w regionie
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pozyskiwanych partnerów handlowych
  • Monitoring działań konkurencji
  • Dbanie o wizerunek marki

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B: minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w budowaniu dystrybucji lub sieci partnerskich)
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej lub wyposażenia wnętrz
  • Samodzielności w działaniu
  • Wysokiej automotywacji, nastawienia na cel, konsekwentności w działaniu
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności planowania, analizowania i zarządzania sobą w czasie
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe plus nieograniczoną premię
  • Samochód służbowy lub ryczałt pieniężny
  • Kartę paliwową
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop oraz telefon służbowy
  • Duży udział w rozwoju międzynarodowej marki oraz w budowaniu jej pozycji na rynku
  • Samodzielność w działaniu
  • Duży udział w rozwoju międzynarodowej marki

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy