Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

    Obecnie – w związku z rozwojem struktur Działu Sprzedaży – do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref.: RKS/CS/18

    Główne zadania:

    • budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
    • identyfikacja oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • realizacja planów sprzedaży
    • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych
    • prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie transakcji

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
    • doświadczenie w sprzedaży usług B2B - doświadczenie w sprzedaży usług utrzymania czystości będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność budowania oraz utrzymywania trwałych relacji biznesowych z klientami
    • znajomość lokalnego rynku
    • wysokie umiejętności negocjacyjne
    • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
    • prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samodzielne stanowisko w renomowanej firmie
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)”.