Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Market Group – Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Na co dzień zapewniamy wsparcie sprzedaży dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, prowadzących działalność handlową w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów branży FMCG. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu

    ZAPRASZAMY CIĘ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W REKRUTACJI NA STANOWISKO:

    ZADANIA DLA CIEBIE:

    • samodzielne zarządzanie działaniami sprzedażowymi na podległym terenie
    • realizacja strategii sprzedażowej
    • rozwijanie swojego regionu poprzez maksymalizację liczby klientów o najwyższym potencjale
    • dbanie o odpowiednią dystrybucję, siłę pozycjonowania i strategię cenową marek
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • budowanie długotrwałych relacji handlowych
    • systematyczne raportowanie wyników pracy
    • zarządzanie budżetem

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
    • silna motywacja do rozwoju
    • doskonała znajomość obszaru sprzedaży (kanał tradycyjny i nowoczesny)
    • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
    • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży na kierowniczym stanowisku – min 3 lata (wymagane doświadczenie w branży spożywczej)
    • prawo jazdy kat. B

    KORZYŚCI DLA CIEBIE:

    • zatrudnienie w stabilnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych i jakościowych
    • narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon służbowy
    • stały rozwój kompetencji - szkolenia produktowe, sprzedażowe
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom