Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wawel SA to znany i ceniony lider branży
    słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie
    Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne
    w 40 krajach na pięciu kontynentach.

    Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu
    oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność
    z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy
    naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy
    się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

    Miejsce pracy: Polska Północna
    Miejsce zamieszkania: Trójmiasto

    Obowiązki:

    • zarządzanie zespołem handlowców odpowiedzialnych za sieci kanału nowoczesnego
    • wdrażanie projektów trade marketingowych w sklepach kluczowych klientów firmy
    • opracowywanie zadań krótko i długoterminowych dla podległych w strukturze handlowców
    • rozliczanie podległych pracowników z wykonywanych zadań
    • prowadzenie treningów i coachingu
    • sporządzanie analiz i raportów zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • minimum 3 lata doświadczenia w branży FMCG, w obszarze sprzedaży
    • umiejętność kierowania pracą podległych handlowców
    • entuzjazm w podejściu do powierzonych zadań
    • otwartość na innowacje i niestandardowe metody pracy
    • praktyczne umiejętności sprzedażowe
    • dobra znajomość lokalnego rynku
    • samodzielność, operatywność i orientacja na cele
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w dynamicznym zespole
    • wynagrodzenia adekwatne do wyników pracy
    • profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego
    • samochód, komputer, telefon komórkowy
    • pakiet benefitów