Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Homla Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i zarządzanie podległym regionem (sklepy własne) (region Polski północnej m.in. Gdańsk, Gdynia, Sopot)
  • nadzór nad efektywną realizacją celów sprzedażowych (KPI)
  • kontrola zgodności działań operacyjnych ze standardami sieci
  • zapewnienie określonego poziomu jakości obsługi klienta
  • motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • wyznaczanie celów zwiększających rentowność sieci sprzedaży
  • zarządzanie podległym budżetem

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail
  • znajomość procesów, standardów i narzędzi do efektywnej realizacji celów
  • doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi
  • silna orientacja na cel i szeroka perspektywa biznesowa
  • zmysł estetyczny pozwalający na pracę w branży home decor
  • mobilność i prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową Medicover Sport
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę zniżkową na nasze produkty
  • umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze etatu
  • niezbędne narzędzia pracy m.in samochód służbowy
  • pyszną kawę i herbatę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • karta Medicover Sport

Homla to polska marka wyposażenia wnętrz, dynamicznie rozwijająca się na rynku detalicznym oraz e-commerce. Obecnie posiadamy ponad 30 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty Homla tworzone są przez ludzi z nieograniczoną wyobraźnią, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki pracy zgranego zespołu marka jest obecna w domach wielu Polaków.

Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych które razem z nami będą chciały rozwijać markę Homla.

Przekrocz z nami granice wyobraźni i dołącz do świata Homla!

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Gdynia