Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

KramelO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator
obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie realizowane w systemie kontraktu menedżerskiego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i Twoich najbliższych oraz benefity pozapłacowe
  • Otwartość na pomysły i wdrażanie własnych rozwiązań
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Wsparcie w realizowaniu wyznaczonych działań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedawców
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku Branży FMCG – tradycyjnego oraz sieci lokalnych
  • Umiejętności analityczne i rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie vansellingowym

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie grupą podległych Przedstawicieli Handlowych – wspieranie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie z zakresu osiąganych wyników, wdrożonych działań oraz wyznaczonych celów
  • Budowaniu trwałych relacji z Klientami oraz nadzór nad dystrybucją produktów na podległym terenie
  • Rekrutacja i szkolenia pracowników
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Za sukcesem naszej firmy i jej obecną pozycją stoją zatrudnieni w niej pracownicy.
Dlatego szukamy ludzi otwartych na nowe zadania i pełnych entuzjazmu.
Zobacz film i przekonaj się jak wygląda praca w naszej firmie.

Ogłoszenie archiwalne