Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wspomaganie przedstawicieli handlowych w zakresie sprzedaży produktów i usług Firmy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji

  • Realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie poziomu sprzedaży

  • Motywowanie podległego zespołu sprzedawców, aktywny rozwój sieci sprzedaży

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej

  • Prowadzenie spotkań oraz szkoleń merytorycznych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert dla klientów oraz pomoc przy opracowywaniu ofert przez sieć sprzedaży

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, dbanie o dobre imię i renomę Firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku min. 3 lata (preferowane branże: fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia lub finanse)

  • Bardzo wysokie umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne

  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji lidera na rynku, który jest gwarantem wypłacalności

  • Posiadamy wyłącznie własne ekipy monterskie

  • Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów - wyłączny dystrybutor inwerterów Kodak w Europie oraz pomp ciepła i kotłów elektrodowych sygnowanych logiem Hymon

  • Atrakcyjne wsparcie finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych - 8 banków na preferencyjnych warunkach

  • Narzędzia informatyczne - kalkulatory ofertowe i analityczne

  • CRM do zarządzania bazą klientów

  • Codzienne wsparcie i pomoc inżynierów

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Zyskaj Partnera na lata - zbuduj relacje z klientami pomagając im oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie. Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Przewiń do profilu firmy