Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Handel Zagraniczny

Anwis Sp. z o.o.

  • Smocza 16/18, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Smocza 16/18

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży, to połączenie bezpośredniego nadzoru pracy nad handlowcami w terenie oraz bycie łącznikiem między handlowcami, klientami a organizacją. Szukamy osoby energicznej, która będzie działać w ramach struktury sprzedażowej i będzie równie sprawnym koordynatorem i organizatorem

  • Realizacja planów sprzedażowych na rynku zagranicznym

  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu zapewnienie jak najwyższego standardu obsługi klienta

  • Rozwijanie sieci partnerów handlowych na rynku zagranicznym

  • Nadzór nad pracą Przedstawicieli Handlowych poprzez harmonogramy zadań, współtworzenie i mo-nitorowanie ustalonych KPI

  • Bezpośredni kontakt z klientami w zakresie kwestii jakościowych, reklamacji i innych ewentualnych problemów

  • Bliska współpraca z działem marketingu, produkcji, pionem łańcucha dostaw, product manage-ment & design

  • Definiowanie warunków premiowych dla podległych pracowników oraz terminowe i regulaminowe ich rozliczanie

  • Nadzór oraz aktywna współpraca przy definiowaniu wysokiego standardu obsługi klienta

  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomością języka niemieckiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny

  • Znajomością języka angielskiego (dodatkowy atut)

  • Łatwo budującej relacje partnerskie w zespole

  • Z wysoką koncentracją na Klienta i współpracownika

  • Nastawionej na realizację celów, dbającej o szczegóły

  • Dzielącej się wiedzą i doświadczeniem

  • Zaangażowanej i rzetelnej

  • Z dobrą znajomością MS Excel

  • Z prawem jazdy kat. B

  • Gotowej do wyjazdów zagranicznych minimum raz w miesiącu

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z ponad 40 letnim doświadczeniem

  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS

  • Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia

  • Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych

  • Choinka dla dzieci

  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne