Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Handlowiec

KASZUBSKA MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres zadań:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy;
  • rozszerzanie portfela usług dotychczasowych klientami;
  • opieka najwyższej jakości nad całością współpracy z klientami;
  • współpraca z działem operacyjnym przy planowaniu i koordynowaniu usług
  • realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ze szczególnym uwzględnieniem branży sprzątanie/ochrona;
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Ms Excel.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie z ponad 20 letnim stażem o ugruntowanej stabilnej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • miesięczna prowizja uzależniona od wyników sprzedaży;
  • szkolenia produktowe i wdrażanie w nowe obowiązki;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon komórkowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy