Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ANFRA Daniel RoszczenkoO firmie

3 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Zegrzyńska 11
    Jabłonna (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

ANFRA Daniel Roszczenko

Zegrzyńska 11

Jabłonna (pow. legionowski)

Firma ANFRA to dynamicznie rozwijająca się Hurtownia Okuć Budowlanych, specjalizująca się w sprzedaży okuć okienno – drzwiowych.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy młodej, otwartej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w dziale Facility Management na terenie województwa mazowieckiego.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B),
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Profesjonalne doradztwo,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

Wymagania:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dużej chęci rozwoju i nauki,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę na zasadzie samozatrudnienia
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • pełne wdrożenie produktowe – nie wymagamy doświadczenia w branży okuć budowlanych
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

 Ze względu na charakter wykonywanej pracy, mile widziane są osoby z wykształceniem technicznym.

Ogłoszenie archiwalne