Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Calzedonia / IntimissimiO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻYNumer ref.: TEZENIS

TWOJE ZADANIA BĘDĄ OBEJMOWAŁY:

  • Zarządzanie siecią podległych punktów handlowych;
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych w swoim regionie;
  • Nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem sklepów zgodnie ze standardami firmy;
  • Monitorowanie pracy personelu, zarządzanie wskaźnikami KPI;
  • Dbanie o rozwój i motywację pracowników;
  • Rekrutację i szkolenie zespołów;

OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na stanowisku managerskim w branży retail;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Gotowości do pracy w podległym regionie (wymagane prawo jazdy kat. B);
  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu, umiejętności planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, mających pasję do pracy w branży retail i nastawionych na rozwój;

Dołącz do Calzedonia, by stać się częścią zespołu autentycznych i inspirujących liderów.

Jeśli czujesz, że moda i retail są Twoją pasją, u nas będziesz miał okazję rozwinąć skrzydła!

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżkę na produkty we wszystkich naszych brandach na całym świecie
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do karty Multisport
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Szerokie możliwości rozwoju zarówno w Polsce, jak i za granicą
Aktualnie na świecie mamy ponad 4600 sklepów, w Polsce jest ich ponad 150. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.

CALZ Polska to właściciel marek:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy