Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Calz Polska sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz wdrażanie strategii rozwoju w podległych punktach handlowych Calzedonia/Intimissimi/Tezenis;

  • wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki;

  • realizacje założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI w swoim regionie;

  • rekrutacja i szkolenie zespołów;

  • monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback;

  • stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepów;

  • koordynowanie obiegu pełnej dokumentacji dotyczącej pracowników oraz sklepów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail;

  • motywacja do osiągania wysoko postawionych celów, nie tylko sprzedażowych;

  • umiejętności planowania i realizacji powierzonych zadań;

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu;

  • otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • pasja do pracy w branży retail.

To oferujemy

  • chcemy być został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • lubisz aktywność fizyczną? u nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport

  • pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną

  • atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri)

  • z racji tego, że pracujemy w międzynarodowym środowisku to będziesz miał/a możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego

  • kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach

  • środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników

  • szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych

  • narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników