Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DR.BEE SP. Z O.O.

    Dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku w branży spożywczej mająca w swojej ofercie produkty o długiej tradycji sprzedaży, z perspektywą nowych inwestycji poszukuję osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Uczestniczenie w opracowywaniu i realizowaniu strategii sprzedaży firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych i kontrola budżetu
    • Przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej
    • Negocjowanie warunków zawieranych kontraktów
    • Budowanie relacji z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy
    • Monitorowanie rynku i działań firm konkurencyjnych
    • Przygotowywanie raportów z wykonywanych działań
    • Udział w imprezach targowych i promocyjnych
    • Nadzorowanie pracy na podległych stanowiskach

    Wymagania:

    • Zdolności negocjacyjne i organizacyjne
    • Zdolność rozumienia procesów rynkowych
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Nastawienie na cele i wyniki – zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu
    • Komunikatywność, operatywność
    • Znajomość programu Excel
    • Prawo Jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.