Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Key Account Manager

MEDSO sp. z o.o.O firmie

3 000‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Medso Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, zajmującą się produkcją oraz sprzedażą suplementów diety na terenie całej Polski.

Opis Stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną i skuteczną sprzedaż produktów według ilościowych i wartościowych celów sprzedaży w sieciach aptek, aptekach indywidualnych oraz w sklepach zielarsko-medycznych na powierzonym terenie.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży suplementów diety w sieciach aptek (warunek konieczny),
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word),
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie (1-2 województwa)
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (gwarantowana podstawa + prowizja od sprzedaży),
  • Umowę o pracę lub samozatrudnienie (do wyboru),
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne