Oferta pracy

Regionalny kierownik sprzedaży

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • dystrybucję cenionych i rozpoznawalnych produktów czołowego producenta okuć budowlanych w kraju,

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami,

  • zapewnianie ekspozycji produktów i komunikację marek w punktach sprzedaży,

  • efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów,

  • monitorowanie aktywności rynkowych,

  • prezentowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy,

  • realizowanie planów sprzedażowych,

  • bieżące raportowanie pracy.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie we współpracy z klientem handlowym (w szczególności branża marketów budowlanych)

  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać kontakty z klientami, jesteś proaktywny i szybko się uczysz,

  • gotowość do pracy w terenie

  • wykazujesz się systematycznością i dotrzymujesz terminów, umiesz wyciągać wnioski dotyczące wyników sprzedażowych, wychodzisz z inicjatywą i chętnie dzielisz się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • twoim atutem jest uczciwość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

  • masz wykształcenie min. średnie,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość rynku zamknięć i okuć budowlanych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy oraz biznesu (umowa o pracę, zapewnienie bezpieczeństwa na stanowisku pracy) realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Firma Assa Abloy to globalna i dynamiczna organizacja tworzona przez 49 000 osób pracujących w 70 krajach. Naszą misją jest budowanie bezpiecznego i otwartego świata przez wprowadzanie na rynek kontroli dostępów produktów innowacyjnych, wygodnych i niezawodnych. Do naszego zespołu szukamy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym i doświadczeniu, a jeśli razem z nami chcesz tworzyć bezpieczny i otwarty świat- aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy