EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Regionalny Kierownik Sprzedaży

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 07 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz rozwój terenowej Sieci Sprzedaży w podległym regionie,

  • Wspieranie oraz motywowanie zespołu,

  • Przygotowanie planów sprzedażowych,

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedażowymi,

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej,

  • Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem,

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, podstawa oraz jasny system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, telefon, tablet),

  • Stabilną pracę pełną wyzwań,

  • Współpracę z jednym z wiodących liderów na rynku,

  • Opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym.

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Brzmi dobrze?

Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!