Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Zaufanie klientów zdobyliśmy dzięki kompleksowej obsłudze klienta i innowacyjnemu produktowi jakim jest Abonament na Słońce.

    Korzystając z daru natury razem tworzymy coś wyjątkowego i innowacyjnego, dając przy tym oszczędność i zadowolenie naszym klientom.
    Poszukujemy doświadczonych Kierowników, odnoszących sukcesy w zarządzaniu zespołami sprzedaży. Zadaniem zespołu jest aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych, oraz sprzedaż wyjątkowego produktu firmy.

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży na podległym terenie
    • realizowanie celów sprzedażowych, oraz strategii sprzedaży
    • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy oraz rozwijanie nowych kontaktów handlowych na wyznaczonym terenie
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych
    • rozbudowywanie struktury poprzez aktywny udział w procesach rekrutacji
    • analizowanie wyników oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży
    • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w bezpośredniej sprzedaży dla klienta indywidualnego lub dla firm, poparte sukcesami
    • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedaży poparte sukcesami
    • wiedza i umiejętności z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i motywacji
    • umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
    • gotowość do podróży służbowych
    • znajomość branży odnawialnych źródeł energii będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
    • kreatywność, uczciwość, lojalność, wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
    • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja)
    • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
    • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
    • szkolenia produktowe