Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-06-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    We care about your people to make your people care about your business
    IDES od 23 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko

    Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

    Miejsce pracy: Poznań lub Bydgoszcz

    Zadania / obowiązki:

    • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem handlowców i dbanie o rozwój zawodowy podległych pracowników
    • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientami
    • Realizacja celów sprzedażowych własnych oraz zespołu
    • Kreowanie działań mających na celu intensyfikacje sprzedaży w podległym regionie
    • Realizacja polityki sprzedażowej przedsiębiorstwa
    • Monitorowanie działań konkurencji na podległym terenie
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów i nadzorowanie całego procesu sprzedaży
    • Raportowanie działań sprzedażowych

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • Wykształcenie i wiedza techniczna
    • Silnie rozwinięte umiejętności handlowe
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w branży automotive
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
    • Nastawienie na cel i osiąganie wyników
    • Umiejętność skutecznej komunikacji
    • Umiejętność skutecznego delegowania oraz pracy pod presją czasu
    • Elastyczność i otwartość na zmiany i innowacje

    Firma oferuje:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Wiele wyzwań zawodowych
    • Gruntowne wdrożenie w nowe obowiązki
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców.Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową.Podanie danych jest dobrowolne.

    Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

    Jako osoba ubiegająca się o zatrudnienie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb i na czas procesu rekrutacji prowadzonego przez IDES Consultants Polska sp. z o.o. (KRS: 38075, NIP: 7251360633), stosownie do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz polskiej ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 24.05.2018 r. poz. 1000). Niniejszym pouczono mnie, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody skutkuje zakończeniem procesu rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przekazanie danych z CV potencjalnym pracodawcom – odbiorcom moich danych osobowych, prowadzącym rekrutacje pracownicze we współpracy z IDES Consultants Polska sp. z o.o., na podstawie stosownej umowy zawartej między administratorem i podmiotem przetwarzającym.