Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Aquael, czołowy europejski producent poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy (mobilnie): SZCZECIN, POZNAŃ, KONIN, KALISZ, BYDGOSZCZ, GDAŃSK, PŁOCK, WARSZAWA, BIAŁYSTOK, SUWAŁKI

Zakres obowiązków:

  • współpraca ze sklepami w celu realizacji budżetów,
  • realizowanie określonych planów i parametrów sprzedaży w sklepie / regionie,
  • kontrola dostępności towaru w sklepach,
  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • wsparcie sklepów przy rozwiązywaniu lokalnych problemów,
  • szkolenie, wdrażanie, egzekwowanie nowych procedur w sklepach,
  • wspieranie działu zakupów ( centrala ) w zakresie zarządzania produktem,
  • udział w przygotowywania i realizacji nowych projektów w firmie,
  • monitorowanie lokalnej konkurencji,
  • analiza i rekomendacje potencjalnych lokalizacji pod nowe sklepy,
  • rekrutacja Kadry Zarządzającej do sklepu,
  • koordynowanie prac związanych z przebudową / otwarciem sklepu,
  • reprezentowanie firmy wobec innych podmiotów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • raportowanie zleconych zadań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Regionalny Kierownik FMCG ( min 3 lata ),
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych,
  • umiejętności szkoleniowe,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • pracę w renomowanej firmie z branży akwarystycznej,
  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych - Dz.U. 133/97 poz. 883)”

Ogłoszenie archiwalne