Ta oferta pracy jest nieaktualna od 344 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent stolarki otworowej, w związku z rozwojem działalności,
    poszukuje pracownika w dziale sprzedaży na stanowisko
    Regionalnego Kierownika Sprzedaży
    miejsce pracy: woj. wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych w podległym rejonie
    • Poszukujemy na 2 stanowiska w 2 lokalizacjach:
    • 1. wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie
    • 2. lubelskie
    • Rozwój sieci sprzedaży,
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i  utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
    • Doradztwo techniczne dla klientów,
    • Aktywne monitorowanie rynku,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Znajomość technik negocjacyjnych we współpracy z klientami,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • Komunikatywność, otwartość,
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomość branży stolarki otworowej (DRZWI, OKIEN, BRAM) będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
    • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
    • System szkoleń pracowniczych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.