Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Producent stolarki otworowej, w związku z rozwojem działalności,
poszukuje pracownika w dziale sprzedaży na stanowisko
Regionalnego Kierownika Sprzedaży
miejsce pracy: woj. wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych w podległym rejonie
  • Poszukujemy na 2 stanowiska w 2 lokalizacjach:
  • 1. wielkopolskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie
  • 2. lubelskie
  • Rozwój sieci sprzedaży,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i  utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • Doradztwo techniczne dla klientów,
  • Aktywne monitorowanie rynku,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w otoczeniu biznesowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość technik negocjacyjnych we współpracy z klientami,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość branży stolarki otworowej (DRZWI, OKIEN, BRAM) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • System szkoleń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj" poniżej.