Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent z branży chemicznej w związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukuje osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • rozwój sprzedaży oraz realizacja celów sprzedażowych w kanale tradycyjnym zgodnie z celami firmy i jej polityką,
    • realizacja jakościowych oraz ilościowych wskaźników,
    • skuteczne zarządzanie, motywowanie i wspieranie zespołu Przedstawicieli Handlowych,
    • współpraca z dystrybutorami w obsługiwanym regionie oraz nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami,
    • negocjowanie warunków handlowych, analizowanie oraz przygotowywanie ofert ,
    • bieżące monitorowanie i analiza rynku oraz jego potencjału,
    • optymalizacja oraz nadzór nad kosztami,
    • budowanie pozytywnego wizerunku zarządzanych marek i firmy.

    Poszukujemy osoby:

    • z doświadczeniem w pracy w branży handlowej, na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży FMCG non-food ),
    • posiadającej zdolności negocjacyjne i umiejętności nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
    • posiadającej umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów,
    • z determinacją w realizacji celów i z umiejętnościami prowadzenia procesu sprzedaży,
    • z umiejętnościami analitycznymi i z bardzo dobrą organizacją pracy.

    Od kandydata oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • doświadczenia w sprzedaży B2B popartego sukcesami sprzedażowymi,
    • znajomości rynku detalicznego i specyfiki dystrybucji w kanale tradycyjnym (mile widziane w sektorze chemiczno-kosmetycznym),
    • popartego sukcesami doświadczenia w zarządzaniu zespołem Przedstawicieli Handlowych,
    • dobrej znajomości obsługi komputera w tym programów pakietu Office (Excel, PowerPoint, Word),
    • czynnego prawa jazdy kat. B.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • motywujący system wynagradzania zbudowany z podstawy i premii uzależnionej od wyników,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
    • dobrą atmosferę pracy,
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).

    Oferty zawierające list motywacyjny, CV wraz z aktualnym zdjęciem (w jednym pliku), prosimy przesyłać pocztą elektroniczną, za pomocą przycisku aplikuj.