Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko:
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
Zadania:
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie relacji z kluczowymi Klientami
  • Egzekucja warunków handlowych dystrybutorów oraz lokalnych sieci handlowych
  • Koordynowanie, szkolenie i kontrola pracy podległych Przedstawicieli Handlowych

Oczekiwania w stosunku do kandydata:

  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami i zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w pracy
  • bardzo silna orientacja na wynik
  • doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie z sektora FMCG)
  • znajomość lokalnego rynku hurtowego oraz detalicznego, w branży chemiczno - kosmetycznej lub ogrodniczej

Proponowane warunki pracy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • samochód służbowy
  • stałe wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy