Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku. W pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych. Założone cele realizujemy w 160-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy na stanowisku:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

nr ref.: RKS/ 12-2020/ KUJ - woj. kujawsko-pomorskie
nr ref.: RKS/ 12-2020/ ZPO - woj. zachodniopomorskie
nr ref.: RKS/ 12-2020/ LUB - woj. woj. lubelskie

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… TWOJE miejsce jest wśród NAS.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • rozwój oddziału w zakresie organizacyjnym i sprzedażowym
  • obsługa klientów przemysłowych w powierzonym regionie (pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie współpracy)
  • tworzenie planów i realizacja celów sprzedażowych, marżowych, marketingowych
  • doradztwo techniczne w zakresie produktów branży narzędziowej
  • obserwacje i analizy rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencji
  • bieżąca kontrola należności klientów
  • raportowanie pracy w systemie CRM oraz prowadzonych działań do centrali

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży narzędziowej
  • doświadczony zespól współpracowników, którzy chętnie podzielą się swoją
    ekspercką wiedzą
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi
  • wynagrodzenie bezpośrednio powiązane z osiąganymi wynikami
    (nielimitowany system premiowy)
  • dużą samodzielność w aktywnym rozwijaniu regionu oraz w zakresie generowania
    zysków i kosztów
  • narzędzia pracy wspierające wykonywanie zadań: samochód osobowy, laptop, telefon
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz szeroki program szkoleń technicznych
  • perspektywę budowania własnego zespołu sprzedażowego

WYMAGANIA:

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży narzędziowej lub technicznej
  • znajomość regionalnego rynku klientów przemysłowych i sukcesy w aktywnym rozwijaniu regionu
  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • silna determinacja i motywacja do osiągania sukcesów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa, optymizm i energia w działaniu

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji: www.eltech.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy