Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MANTA S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budujesz i zarządzasz zespołem Doradców Energetycznych oraz Ekspertów w danym regionie;

  • Przeprowadzasz regularne szkolenia i stale motywujesz podległy zespół;

  • Aktywnie monitorujesz rynek w zakresie działań konkurencji;

  • Raportujesz działania swoje oraz zespołu do Dyrektora Sprzedaży,

  • Pozyskujesz oraz aktywnie obsługujesz klientów z sektora (ubezpieczenia, kredyty, leasingi, klientów indywidualnych, rolnictwa, małych i dużych przedsiębiorstw, sprzedaż energii elektrycznej);

  • Prowadzisz negocjacje handlowe i prezentacje;

  • Przygotowujesz oferty na wybrane produkty;

  • Realizujesz swoje cele finansowe;

  • Zapewniasz najwyższy poziom obsługi klienta;

  • Dbasz o dobre relacje z klientami;

  • Samodzielnie rozwiązujesz codzienne problemy.

Nasze wymagania

  • umiejętności managerskich;

  • doświadczenia w zakresie budowania zespołów oraz ich zarządzaniem;

  • umiejętności skutecznych negocjacji;

  • otwartości w relacjach z klientami;

  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów;

  • znajomość obsługi komputera i MS Office;

  • zainteresowanie tematem PV i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stałe podstawowe wynagrodzenie oraz wysoką prowizję

  • Konkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów

  • Najlepszą ofertę na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych

  • Atrakcyjne finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych

  • Narzędzia informatyczne do kalkulowania oferty - kalkulatory ofertowe i analityczne

  • Wsparcie w zakresie pozyskiwania kadry do zespołu

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy. Liczne szkolenia w trakcie współpracy

  • Codzienne wsparcie i pomoc inżynierów oraz doświadczonego Dyrektora Sprzedaży,

  • System motywacyjny, konkursy sprzedażowe, jasną ścieżkę kariery,

  • Samochód służbowy lub ryczałt paliwowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

MANTA S.A.

Od 1998 roku dzięki naszemu zafascynowaniu elektroniką użytkową skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań wspomagających i uatrakcyjniających życie. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję sprzętu elektronicznego i produkujemy ją do dzisiaj. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o odnawialne źródła energii takie jak elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła i wszystko co przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Fascynuje nas produkcja energii słonecznej ze słońca i w związku z tym oferujemy sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją. Naszą dewizą jest kompleksowa usługa, długowieczność działania naszych urządzeń oraz zadowolenie naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy