Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem sprzedaży w podległych Salonach Time Trend,

  • Rozwój i motywowanie pracowników - Kierowników Salonów oraz Doradców Klienta,

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych zgodnie z założonym budżetem,

  • Dążenie do maksymalizacji wyników sprzedażowych oraz optymalizacji kosztów,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek sieci Time Trend,

  • Systematyczne monitorowanie rynku i konkurencji,

  • Aktywny udział w projektach i procesach ogólnofirmowych,

  • Bieżące raportowanie swojej pracy i wyników regionu do przełożonych.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie,

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym o rozproszonej strukturze,

  • Cechuje Cię nastawienie na samorozwój i ciągłą chęć doskonalenia,

  • Pracujesz zespołowo - jesteśmy dla siebie inspiracją, wsparciem, partnerami,

  • Stawiasz na dobrą i wiarygodną komunikację z klientem (wewnętrznym) oraz współpracownikami,

  • Otwarcie mówisz o problemach i dążysz do ich rozwiązania,

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, potrafiącą zarządzać swoimi zadaniami,

  • Jesteś gotów do pracy w terenie - bieżąca praca z salonami sprzedaży oraz delegacje,

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży Retail/Fashion

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat

  • Pracę w miłej atmosferze, wśród kilkudziesięciu współpracowników, którzy od pierwszego dnia będą Cię wspierać

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - uczestnictwo zarówno w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi S.A.

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych klientów.

W skład Grupy Zibi SA wchodzi sieć salonów Time Trend, w których sprzedajemy zegarki takich marek jak: Casio, G-SHOCK, Atlantic, Guess, Timberland, Seiko, Bulova i wiele innych.

W chwili obecnej poszukujemy do sieci Time Trend kandydata na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: praca mobilna na terenie woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz części mazowieckiego

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Nie czekaj - wyślij swoje CV!