Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

My Center S.AO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie oraz nadzór nad grupą sklepów w wydzielonym regionie,

  • współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami z przypisanego rejonu,

  • pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze,

  • poszukiwanie nowych placówek na sklepy detaliczne,

  • negocjacje czynszów na podległym regionie,

  • nadzór i koordynacja otwarć nowych placówek,

  • planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,

  • analizowanie, raportowanie przeprowadzonych działań na podległym obszarze,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • udział w szkoleniach

  • monitorowanie działań konkurencji na podległym obszarze,

  • przeprowadzanie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- minimum 1,5 roku,

  • wiedza z zakresu coachingu pracowników (mile widziane), technik sprzedaży i obsługi Klienta oraz wiedzę produktową z zakresu AGD, RTV, IT oraz Multimedia,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych,

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i społeczne,

  • umiejętność wyznaczania celów i ich realizacji,

  • odpowiedzialność, zorientowanie na sukces, chęć wyzwań.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),

  • dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

My Center S.A

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską dynamicznie rozwijającą się w branży AGD RTV sieć sklepów oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy