Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Renomowana Agencja Rekrutacyjna HR Project sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Aktualnie dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie siecią sprzedaży składającą się z kilkunastu salonów na terenie
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży pojedynczych sklepów i regionu
  • Praca z Zespołami Sprzedażowymi nad rozwojem ich kompetencji i umiejętności
  • Planowanie i realizacja działań promocyjnych sklepów
  • Analiza wyników i planowanie działań krótko i długoterminowych w oparciu o dane
  • Cykliczne raportowanie wyników do przełożonych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – min. 3 lata
  • umiejętności sprzedażowe i znajomość technik sprzedaży poparte praktyką
  • wykształcenie wyższe
  • doskonałe zdolności menedżerskie (zarządzanie, motywowanie zespołu, wyznaczanie celów)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • umiejętność podejmowania decyzji, komunikatywność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedającymi telefonicznie

Oferujemy:

  • Duża przestrzeń w pracy i swoboda działania
  • Dużo ambitnych wyzwań i ciekawy produkt
  • Niezbędne narzędzia: samochód, laptop, telefon itp.
  • Możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Ogłoszenie archiwalne