Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MARBET Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i rozwijanie z nimi relacji,

  • obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie ich potrzeb i oczekiwań,

  • współpraca z siecią sprzedaży, przeprowadzanie szkoleń produktowych,

  • współpraca z projektantami, inwestorami, wykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego,

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji oraz analiza konkurencji,

  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków i nadzorowanie ich realizacji,

  • doradztwo oraz prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów,

  • rozpoznawanie potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie oferty produktowej,

  • przygotowywanie ofert handlowych dla kontrahentów,

  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych,

  • bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie oferty i trendów.

Nasze wymagania

  • wymagana znajomość rynku mebli kontraktowych – biurowych oraz HORECA,

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży mebli w kanale inwestycyjnym,

  • rozległa wiedza i zainteresowanie aktualnymi trendami wnętrzarskimi,

  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością stanowiska pracy (multitasking),

  • umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi oraz pozytywne nastawienie,

  • realizacja zadań w wyznaczonym terminie oraz zgodnie z harmonogramem pracy,

  • samodzielność i staranność w działaniu, zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej,

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B – czynne.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego,

  • odpowiednie szkolenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników pracy,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.

Firma produkcyjna z 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Home Office + wyjazdy do klientów na powierzonym regionie województwa: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich za pomocą przycisku Aplikuj w tytule wpisując: Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą, jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.