Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

DAKO Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • teren pracy obejmuje: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie,

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży produktów grupy DAKO,

  • nawiązywanie kontaktów i budowa więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy: dealerami, firmami budowlanymi, instytucjami,

  • monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,

  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,

  • przeprowadzanie szkoleń technicznych,

  • reprezentacja firmy na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

  • doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej minimum 6 m-cy,

  • umiejętność wnikliwej oceny potrzeb klienta, zdolności negocjacyjne i perswazyjne,

  • wysoka komunikatywność,

  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • inicjatywa i przedsiębiorczość,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń,

  • wynagrodzenie stałe oraz motywacyjne - uzależnione od efektów pracy,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce producentów okien, drzwi, bram i rolet z ponad 27-letnim doświadczeniem. Nasze nowoczesne, najwyższej jakości produkty cieszą się uznaniem klientów z całego świata.

Wierzymy, że sukces firmy tworzą pracujący w niej ludzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zgromadzić wokół siebie zespół, który pomoże nam ten sukces osiągnąć. Szukamy kompetentnych i zaangażowanych pracowników, którzy śmiało realizują wyznaczone cele i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć i dlaczego warto to zrobić!

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy:

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

WYKLUCZAMY PRACĘ ZDALNĄ.