Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie 3 województw (Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie)

  • Współpraca ze stałymi klientami hurowymi, sieciowymi oraz e-commercei dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej.

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Planowanie sprzedaży I realizacja założeń budżetowych w obszarze działania.

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

  • Planowanie i realizacja działań promujących produkty firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w pracy z klientami na dużym obszarze – warunek konieczny.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Łatwość nawiązywanie i utrzymywania relacji biznesowych.

  • Zaangażowanie i długoterminowa współpraca.

  • Zdolności negocjacyjne i handlowe.

  • Komunikatywność.

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

  • Znajomość obsługi pakietu “Office”.

Mile widziane

  • Doświadczenie handlowe w branży AGD niezmechanizowanie, będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią historią.

  • Wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. samochód, computer, telefon).

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole.

  • Warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników oraz znajomości rynku.

NHG to międzynarodowy producent artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych, jeden z liderów w swojej branży w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży, obsługujący 3 niżej wymienione województwa.

Miejsce pracy: woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie

Przewiń do profilu firmy