Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MAZURSKA MANUFAKTURA S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Udział w kreowaniu strategii kanałowej i działań taktycznych na poziome Polski i regionu.

  • Zapewnienie odpowiedniego asortymentu produktów na powierzonym terenie.

  • Nadzór nad prawidłowym wdrażaniem nowych produktów.

  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej ze strategią firmy oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki.

  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji z Klientami.

  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Handlowych (organizowanie pracy zespołu, dbanie o rozwój pracowników oraz budowanie zaangażowania w Zespole)

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz doświadczenie w zarządzaniu Zespołem.

  • Umiejętność budowania efektywnego i zmotywowanego Zespołu.

  • Znajomość lokalnego rynku detalicznego.

  • Sumienność, zaangażowanie i zorientowanie na wynik i Klienta.

  • Wykształcenie minimum: średnie.

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zadaniowy tryb pracy.

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie.

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami.

O nas

W Mazurskiej Manufakturze S.A. łączymy to co najlepsze prosto z krainy tysiąca jezior, czyli Warmii i Mazur – naturalne składniki, krystaliczną wodę z własnego ujęcia, rzemieślniczy charakter oraz sprawdzone i przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury. Jesteśmy firmą z rodzinną tradycją, grupą pasjonatów z niemal 1300 akcjonariuszami na pokładzie, tworzącą zaangażowaną społeczność miłośników jakościowych, naturalnych alkoholi.

Nasza siedziba mieści się w zabytkowym, ponad 100-letnim Browarze w Szczytnie, który jest symbolem lokalnej, wieloletniej tradycji piwowarstwa. Inspiruje nas to do produkcji łączącej w sobie nowoczesne standardy i innowacyjne technologie, ale z zachowaniem szacunku do rzemieślnictwa i historii – czerpaniem z nich tego, co najlepsze.

Mimo tego, że jesteśmy młodą spółką, nie ustajemy w dynamicznym rozwoju i cały czas szukamy pomysłów na poszerzenie naszego portfela produktów o ciekawe, nietuzinkowe pozycje, zgodne z międzynarodowymi trendami oraz zmieniającymi się preferencjami konsumentów. Z jednej strony doskonalimy naszą specjalizację w obszarze kraftowych alkoholi mocnych, z drugiej – mamy ambicje, by z szacunku do lokalnych, browarniczych tradycji przywracać na rynek kultowe, regionalne marki piwa.

W sprzedaży dostępny jest już "Jurand", piwny symbol Warmii i Mazur, produkowany oryginalnie właśnie w naszej siedzibie.

W 2021 roku spółka podjęła się kolejnego wyzwania, którym jest rewitalizacja Browarów Bydgoskich oraz przywrócenie marki piwa "Bractwo".