Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

VOSTER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i partnerów handlowych

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów

  • Przygotowywanie ofert

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

  • Przeprowadzanie serwisu reklamacyjnego

  • Dbałość o relacje z obecnymi Klientami firmy

  • Wdrażanie strategii sprzedażowej i marketingowej firmy w podległym rejonie

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w roli handlowca w branży stolarki otworowej

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

  • Dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży sprzedaży drzwi

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne