Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

HellermannTyton sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzór strategii sprzedażowej HellermannTyton Polska na podległym obszarze

  • Opieka i rozwój istniejących klientów (dystrybucja oraz klienci bezpośredni)

  • Identyfikacja oraz pozyskiwanie potencjalnie nowych klientów / projektów w regionie

  • Promowanie produktów i usług HellermannTyton

  • Przygotowywanie ofert, zamykanie sprzedaży i obsługa posprzedażowa

  • Uczestnictwo w targach branżowych

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów

  • Analiza rynku - opracowanie analiz takich jak SWOT, analizy konkurencji i benchmarking

  • Raportowanie działań i wyników w CRM

  • Obsługa klienta i doradztwo techniczne w zakresie systemu identyfikacji HellermannTyton

  • Opracowywanie rozwiązań niestandardowych zgodnie z potrzebą klienta

  • Wprowadzenie nowych produktów do obecnego portfolio

  • Opracowanie analiz takich jak SWOT, analizy konkurencji i benchmarking

  • Przeprowadzanie szkoleń i instalacji w zakresie systemu identyfikacji HellermannTyton

  • udział w targach branżowych

  • Reprezentacja HT PL na spotkaniach międzynarodowych

  • W razie potrzeby wsparcie spotkań handlowych, prac projektowych - wspólne podróży z innym handlowcem

Nasze wymagania

  • Edukacja/studia: Wykształcenie techniczne lub handlowe

  • Doświadczenie zawodowe: min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych, dobra znajomość branży identyfikacji

  • Wymagania : Dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem, wysoka motywacja osobista i dążenie do wyznaczonych celów, umiejętności negocjacyjne, praktyczne doświadczenie techniczne również w zakresie identyfikacji, metody pracy zorientowane na sprzedaż, chęć podróżowania, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kategorii B.

  • Uwzględniając częste podróże służbowe i pracę w pozostałym czasie w Home Office preferujemy kandydatów z województw – Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa na czas określony 6 m-cy, kolejna na czas nieokreślony)

  • Ambitne zadania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy, w tym praca hybrydowa (praca w biurze+home office+podróże służbowe)

  • Indywidualny rozwój: gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, motywujące cele i możliwości rozwoju osobistego

  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych

  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej

  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym zespole w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • pikniki rodzinne

Wierzymy w długotrwałą współpracę. Zostań częścią naszego zespołu!

Pasja i chęć innowacji to nie tylko kluczowe czynniki dla rozwoju nowych produktów, to również trwały element naszej kultury przedsiębiorstwa. Czerpiąc z tej myśli Grupa HellermannTyton opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do wiązania, mocowania, oznaczania, ochrony oraz konserwacji kabli i przewodów oraz elementów z nimi związanych. Poprzez ciągłe innowacje, prawdziwe know-how oraz najwyższą jakość połączoną z wysokim poziomem usług staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem w tym obszarze. Naszymi klientami w kraju i za granicą są międzynarodowe przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej, dystrybucyjnej oraz OEM.

Szczególne wymagania naszych klientów to dla nas wielkie wyzwania, które nas stale motywują i dzięki którym wciąż się rozwijamy. Szukamy pracowników, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w naszych sukcesach.

Przewiń do profilu firmy