Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Model Opakowania Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • PRACA NA TERENIE CENTRALNEJ POLSKI (POGRANICZE DWÓCH WOJEWÓDZTW: KUJAWSKO- POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie;

  • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji na potrzeby przetargów,

  • Negocjacje handlowe

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wskaźników jakościowych

  • Zarządzanie Regionem / monitorowanie należności, magazynów z użyciem narzędzi ICT

  • Regularne raportowanie wyników pracy do Dyrektora Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B, najlepiej w branży poligraficznej

  • Doświadczenie w sprzedaży opakowań z tektury litej, falistej i/lub kaszerowanej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenia w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku

  • Skuteczności w działaniu, orientacji na wynik, aktywnego rozwiązywania problemów

  • Gotowości do częstych podróży służbowych / dyspozycyjności

  • Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń, w tym kursy językowe

  • Profesjonalne wprowadzenie do firmy

  • Pracę w dobrej atmosferze w gronie specjalistów

  • Opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci

  • Świąteczne bonusy dwa razy do roku

  • Pakiet sportowy - karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne dla dzieci

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 25 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy blisko 900 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy