Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży LNG

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 30.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVATEK POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest częścią rosyjskiego koncernu Novatek PAO, jednego z największych producentów gazu ziemnego na świecie.

    Aktualnie do naszej struktury poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Sektor: transport i stacje paliw; Region: cała Polska

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży transportowej i stacji paliw;
    • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami z branży transportowej;
    • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej;
    • Poszukiwanie nowych obszarów zastosowania gazu LNG w transporcie;
    • Doradztwo techniczno–handlowe;
    • Rozwój sprzedaży w powierzonym regionie;
    • Monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji;
    • Wykorzystywanie możliwości pozyskania funduszy (w tym dotacji) na rozwój zastosowań LNG;
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz z partnerami handlowymi;
    • Realizacja strategii rozwoju w branży transportowej i stacji paliw oraz raportowanie wyników pracy

    WYMAGANIA:

    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
    • Doświadczenie w branży transportowej i/lub stacji paliw;
    • Umiejętność zarządzania projektami;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista;
    • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne;
    • Dobra organizacja czasu pracy;
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej;
    • Czynne prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Umowę o pracę na pełny etat w elastycznym systemie czasu pracy;
    • Atrakcyjny system premiowania;
    • Samochód, laptop i telefon służbowy;
    • Szeroki pakiet benefitów, m. in. karta lunchowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, wczasy pod gruszą oraz inne świadczenia socjalne.

    Jeżeli jesteś osobą operatywną, zorganizowaną i dysponujesz odpowiednim doświadczeniem kliknij Aplikuj.

    Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

    Administratorem danych jest Novatek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.