Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Leon S.J O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PRODUCENT ALUMINIOWYCH OŚCIEŻNIC ORAZ SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów)
  • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie
  • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • praca w terenie

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość rynku ogólno-budowlanego
  • min. 3-letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej
  • doświadczenia we współpracy z klientami
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • duża dyspozycyjność
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dużą niezależność;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia: umowa o pracę + warunki prowizyjne)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy