Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Paso-Trading Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Aptecznych w powierzonym obszarze terytorialnym – północna część Polski;
  • planowanie oraz wyznaczanie zadań jakościowych i ilościowych, kontrola oraz wsparcie zespołu w ich wykonywaniu;
  • systematyczna oraz rzetelna pracy w terenie, z podległym zespołem Przedstawicieli Aptecznych;
  • stałe raportowanie wyników pracy podległego zespołu;
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • poszukiwanie kierunków rozwoju dla produktów z portfolio firmy;
  • bieżące analizowanie sytuacji rynkowej oraz posunięć konkurencji;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Kluczowymi Klientami Sieciowymi;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • współpraca z innymi działami sprzedażowymi w firmie oraz działami operacyjnymi;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowana branża farmaceutyczna/medyczna;
  • minimum 2-letnie doświadczenie we współpracy z Sieciami Aptecznymi;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • zdolności przywódcze;
  • umiejętność motywowania oraz budowania zespołu sprzedażowego nastawionego
  • na osiąganie wyznaczonych celów;
  • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej;
  • zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • czynne prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • motywacyjny system wynagrodzenia (część stała + premia wynikowa);
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju;
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań;
  • benefity pozapłacowe tj. dofinansowanie do karty sportowej FitProfit, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej LuxMed, ubezpieczenie grupowe Warta.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Regionalny Kierownik Sprzedaży, Łódź