Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • łódzkie
  • Kierownik
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska firma działająca na rynku od 13 lat. Zwiększająca swoją sieć sprzedaży – salonów mody męskiej. Śledząca najnowsze trendy dzięki, którym tworzy kolekcje cieszące się szerokim uznaniem klientów. Zatrudniająca osoby z pasją, zaangażowane i chcące się rozwijać.

    Poszukujemy właśnie Ciebie
    Miejsce pracy: Warszawa, Białystok, Radom, Ełk, Biała Podlaska i Puławy

    Zadania dla Ciebie:

    • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
    • budowanie nowych zespołów sprzedaży w salonach i dbanie o rozwój pracowników z doświadczeniem merytorycznym
    • praktyczne dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie ćwiczeń z obszaru sprzedaży
    • ustalanie efektywnych grafików pracy w regionie
    • przygotowywanie planów działania i analiza ich skuteczności
    • raportowanie efektywności realizowanych zadań w regionie

    Jeśli umiesz:

    • skutecznie realizować cele służące rozwojowi regionu
    • działać dynamicznie, potrafisz podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność
    • jesteś praktykiem sprzedaży (pasjonatem handlowania)
    • budować długofalowe relacje, szukać porozumienia i dzielić się wiedzą
    • dobrze planować, organizować i motywować

    jednocześnie chcesz być wzorem dla swojego zespołu pracowników

    ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI

    Oferujemy:

    • umowę współpracy na czas nieokreślony
    • indywidualny proces wdrożenia
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premię
    • narzędzia adekwatne do potrzeb pracy w terenie
    • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o ugruntowanej pozycji w branży mody męskiej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."