Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Atlanta Poland S.A.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Regionalny Kierownik SprzedażyNumer ref.: 3/07/2020/WŁO/RKS

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii i planów sprzedażowych B2C
  • Aktywna sprzedaż produktów Firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów B2C, współudział we wdrażaniu nowych produktów
  • Kompleksowa obsługa klientów B2C, utrzymywanie dobrych relacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert, umów handlowych B2C oraz nadzór nad ich realizacją
  • Analiza rynku, konkurencji, identyfikacja trendów i proponowanie działań
  • Identyfikacja potrzeb klientów i ich realizacja
  • Przygotowywanie i realizacja wydarzeń sprzedażowych
  • Analiza i działania posprzedażowe
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Dbałość o przestrzeganie wysokich standardów jakościowych i handlowych, zgodnie z polityką jakości Firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu ekonomii/sprzedaży/marketingu
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży FMCG/ B2C
  • Doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista
  • Doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność nadawania priorytetów
  • Umiejętność analizy rynku i rozwoju sprzedaży
  • Umiejętność współpracy w zespole RKS'ów
  • Znajomość technik i specyfiki sprzedaży oraz rynku w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, rzetelność
  • Mile widziani Kandydaci z Łodzi i okolic oraz z Poznania i okolic – z uwagi na Regiony

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z 30-letnią tradycją,
    o ugruntowanej pozycji lidera w branży spożywczej
  • Ciekawą, pewną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i szerokiego rozwoju zawodowego
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych
  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia z możliwością realnego wpływu na jego wysokość
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - MEDICOVER,
  • Benefity pracownicze w ramach kafeterii świadczeń z ZFŚS

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A., ul. Załogowa 17, 80-557 Gdańsk Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zachęcamy do aplikowania! Rekrutujemy on-line.
Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy