Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Zakłady Usługowe EZT S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

EZT S.A. – dbamy o czystość i bezpieczeństwo od 1990 roku!

Pomagamy w utrzymaniu porządku oraz czystości wewnątrz budynków, a także w ich otoczeniu.
Świadczymy usługi na terenie całej Polski, oferujemy zintegrowane rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań i wymagań Klientów.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie Klientów w obszarze usług czystościowych i/lub ochrony,
  • badanie potrzeb Klientów, prowadzenie negocjacji oraz rozmów handlowych, przygotowywanie ofert,
  • przeprowadzanie audytów na obiektach oraz wizji lokalnych, sporządzanie kalkulacji,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług czystościowych i/lub ochrony,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz motywacja do osiągania wyników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • samodyscyplina, rzetelność, nastawienie na cel,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i system prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • benefity pozapłacowe w tym opiekę medyczną,
  • szkolenia z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży,
  • rozwój w strukturach firmy.
Drogi kandydacie, podany numer telefonu (607 912 028) służy odpowiedziom na dodatkowe pytania dot. rekrutacji. Zatem jeśli masz jeszcze wątpliwości - zadzwoń. Natomiast jeśli jesteś gotowy do aplikowania - zrób to korzystając z przycisku w tej witrynie.

Chcemy Cię poznać - spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej. :)

Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy